Jurata, woj. pomorskie

Menu

 

REGULAMIN BUDYNKU I APARTAMENTU (osobny link)

  1. Goście są zobowiązani do respektowania Regulaminu Wspólnoty Mieszkaniowej Villa Plano, który jest umieszczony w apartamencie.

  2. Klucze do apartamentu stanowią część systemu „Master-key”. Należy bezwzględnie zamykać na klucz zarówno wejścia do apartamentu jak również dostęp do części wspólnych nieobjętych kontrolą dostępu. Wynajmujący nie odpowiada za mienie pozostawione w apartamencie oraz na terenie nieruchomości.

  3. Za zgubienie klucza Wynajmujący ma prawo pobrać opłatę w wysokości 1.000 zł (jednego tysiąca złotych) wynikającą z konieczności wymiany co najmniej pięciu zamków systemu.

  4. W apartamencie obowiązuje zakaz palenia we wszystkich pomieszczeniach.

  5. W apartamencie nie może nocować więcej osób niż te, które podane zostały w rezerwacji.

  6. Wydanie kluczy do apartamentu następuje po wpłacie całości kwoty wynikającej z deklarowanego w rezerwacji okresu pobytu oraz Kaucji Zwrotnej wysokości 1.000 zł.

  7. Doba liczona jest od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 12.00 w dniu wyjazdu. Późny wyjazd (do godziny 18-tej) możliwy jedynie w przypadku dostępności apartamentu i pod warunkiem opłacenia 50% stawki dobowej wynikającej z cennika na dany dzień.

  8. W przypadku rezygnacji z wynajmu na 30 lub mniej dni przed przyjazdem zadatek nie zostanie zwrócony.

  9. Skrócenie pobytu, niezależnie od powodów nie jest podstawą do zmniejszenia kosztów rezerwacji deklarowanych i opłaconych przed wydaniem kluczy.

 

Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

Piękny, przestronny apartament. Bardzo polecam. Na pewno tam wrócę.
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel: 606 391 250

Mestwina 64 Ap.1

84-141 Jurata